Nowa odsłona #SkoroSerceSłyszy

Przez cały poprzedni rok w ramach cyklu #SkoroSerceSłyszy, opisywałam wam problemy, z jakimi zmagam się ja i inne osoby niedosłyszące. Miało to na celu uświadomić ludzi, przede wszystkim słyszących, jak dużym problemem jest wada słuchu.

Proponowałam rozwiązania. Pokazywałam wam, jak wy możecie pomóc. Opisywałam wam swoje życie i historie. Omówiliśmy dziesiątki tematów. Dziś czuję, że temat wyczerpałam, że nic więcej nie jestem w stanie wam w ten sposób przekazać.

Wasze komentarze i wiadomości prywatne pokazywały mi, że ten cykl jest ważny, że musi istnieć, nawet jeśli czyta go garstka osób. Dlatego musiałam zastanowić się nad nową formą tego cyklu.

Pomysł wpadł spontanicznie, a tematy zaczęły pojawiać się jeden za drugim. Przez ten rok #SkoroSerceSłyszy będzie cyklem motywacyjnym. Ponieważ wśród czytelników piątkowych wpisów jest sporo osób z wadą słuchu, a także takich, które wadę słuchu u siebie podejrzewa, ten rok dedykuję im.

Nie oznacza to, że osoby słyszące nic tu dla siebie nie znajdą. Poznacie moją historię od początku do końca i to, jak sobie radziłam na konkretnych etapach mojego życia. Przejdziemy przez proces akceptacji samego siebie, swoich wad i słabości. Dojdziemy do przemianowania tego, co było słabością, w siłę. Minusy zamienimy w plusy. To będzie długa, ale jakże ciekawa, podróż.

Chociaż będę pisać o niedosłuchu, to jestem przekonana, że każdy będzie mógł w tych wpisach się odnaleźć, bez względu na to, z czym sam się zmaga.

(Visited 150 times, 1 visits today)
Navigate